ОБЛИЦОВКА ART FLAME NORTON
Code: 126775
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from11.58 €
/
22.65лв.
Interest, fees and APR

10х30.65€
/
10х59.95лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | NORTON |
| FIREPLACE TYPE | MANTEL |
| COLOUR | ТЪМЕН ОРЕХ |
| DIMENSION (H, W, D) | 99x111x30cm |
| WEIGHT | 55.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА КАМИНА CHRIS 21 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 55.000 kg |
| EAN | 3801405180482 |
No documents were found for this product

English 
























