ОБЛИЦОВКА ART FLAME LOTUS
Код: 126772
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от8.88 €
/
17.37лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | LOTUS |
| ТИП КАМИНА | ОБЛИЦОВКИ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 100x120x29cm |
| ТЕГЛО | 54.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА КАМИНА MIRANDA 29 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 54.000 kg |
| EAN | 3801405181137 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























