ОБЛИЦОВКА ART FLAME LOTUS
Code: 126772
In stock
Shipping:
See credit plans
from8.88 €
/
17.37лв.
Interest, fees and APR

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | LOTUS |
| FIREPLACE TYPE | MANTEL |
| COLOUR | БЯЛ |
| DIMENSION (H, W, D) | 100x120x29cm |
| WEIGHT | 54.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА КАМИНА MIRANDA 29 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 54.000 kg |
| EAN | 3801405181137 |
No documents were found for this product

English 
























