ОБЛИЦОВКА ART FLAME ANRI 23
Код: 126778
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от9.66 €
/
18.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | ANRI 23 |
| ТИП КАМИНА | ОБЛИЦОВКИ |
| ЦВЯТ | АНТРАЦИТ / ЗЛАТЕН ДЪБ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 101x108x25cm |
| ТЕГЛО | 40.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 40.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3801405181427 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























