ОБЛИЦОВКА ART FLAME ANRI 23
Code: 126778
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | ANRI 23 |
| FIREPLACE TYPE | MANTEL |
| COLOUR | АНТРАЦИТ / ЗЛАТЕН ДЪБ |
| DIMENSION (H, W, D) | 101x108x25cm |
| WEIGHT | 40.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 40.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3801405181427 |
No documents were found for this product

English 

























