КАМИНА ЗА ВГРАЖДАНЕ PRITY KPW11
Код: 126559
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от67.24 €
/
131.51лв.
Лихва, такси и ГПР

10х177.98€
/
10х348.10лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | KPW11 |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| МОЩНОСТ-KW | 13.00 KW |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 0.9 – 2.8KG/H |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 2000.00 W |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 119x49x62 |
| ТЕГЛО | 170.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЦИРК. ПОМПА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 170.000 kg |
| EAN | 3800225977050 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
1779.80 € / 3480.99 лв. 
Български 

























