КАМИНА ЗА ВГРАЖДАНЕ PRITY KPW11
Code: 126559
In stock
Shipping:
See credit plans
from67.24 €
/
131.51лв.
Interest, fees and APR

10х177.98€
/
10х348.10лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | KPW11 |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| MAX POWER | 13.00 KW |
| FUEL CONSUMPTION-H | 0.9 – 2.8KG/H |
| ELECTRIC PART-W | 2000.00 W |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 119x49x62 |
| WEIGHT | 170.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЦИРК. ПОМПА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 170.000 kg |
| EAN | 3800225977050 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
1779.80 € / 3480.99 лв. 
English 

























