КАМИНА VERSO 3
Код: 135467
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от10.45 €
/
20.44лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.66€
/
10х54.10лв.
| Марка | VERSO |
| МОДЕЛ | 3 |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 5.0 KW |
| КПД % | 80.20 % |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 40-80 m3 |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 74x44.5x34.5 cm |
| ТЕГЛО | 47.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 47.000 kg |
| EAN | 3800500478531 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























