КАМИНА VERSO 3
Code: 135467
In stock
Shipping:
See credit plans
from10.45 €
/
20.44лв.
Interest, fees and APR

10х27.66€
/
10х54.10лв.
| Brand | VERSO |
| MODEL | 3 |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 5.0 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 80.20 % |
| HEATING AREA | 40-80 m3 |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 74x44.5x34.5 cm |
| WEIGHT | 47.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 47.000 kg |
| EAN | 3800500478531 |
No documents were found for this product

English 
























