КАМИНА VERSO 2
Код: 135466
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от10.00 €
/
19.56лв.
Лихва, такси и ГПР

10х26.48€
/
10х51.79лв.
| Марка | VERSO |
| МОДЕЛ | 2 |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 5.00 KW |
| КПД % | 80.20 % |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 74x39x39 cm |
| ТЕГЛО | 47.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 47.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800500478494 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















