КАМИНА VERSO 2
Code: 135466
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from10.00 €
/
19.56лв.
Interest, fees and APR

10х26.48€
/
10х51.79лв.
| Brand | VERSO |
| MODEL | 2 |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 5.00 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 80.20 % |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 74x39x39 cm |
| WEIGHT | 47.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 47.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800500478494 |
No documents were found for this product

English 






















