КАМИНА PROMETEY МИНИ B
Код: 119024
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от6.37 €
/
12.46лв.
| Марка | PROMETEY |
| МОДЕЛ | МИНИ B |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 5.50 KW |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 130.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 76х33х45 cm |
| ТЕГЛО | 45.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОГНИЩЕ: 28X39X35 CM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 45.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800501195024 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























