КАМИНА PROMETEY МИНИ B
Code: 119024
In stock
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| Brand | PROMETEY |
| MODEL | МИНИ B |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 5.50 KW |
| CHIMNEY DIAMETER | 130.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 76х33х45 cm |
| WEIGHT | 45.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОГНИЩЕ: 28X39X35 CM |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 45.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800501195024 |
No documents were found for this product

English 























