КАМИНА PRITY PLW25
Код: 118660
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от71.46 €
/
139.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х189.15€
/
10х369.95лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW25 |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 27.0 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 25.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 160-250 m2 |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 1.67-5.9 |
| КПД % | 92.00 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 400.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 2.00 KW |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО | 186.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КАПАЦИТЕТ БУНКЕР: 30KG |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 186.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 

























