КАМИНА PRITY PLW25
Code: 118660
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from71.46 €
/
139.76лв.
Interest, fees and APR

10х189.15€
/
10х369.95лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW25 |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 27.0 KW |
| MAX POWER | 25.00 KW |
| HEATING AREA | 160-250 m2 |
| FUEL CONSUMPTION-H | 1.67-5.9 |
| USEFUL ACTIVITY-% | 92.00 % |
| ELECTRIC PART-W | 400.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 2.00 KW |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| WEIGHT | 186.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | КАПАЦИТЕТ БУНКЕР: 30KG |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 186.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 

























