КАМИНА PRITY PLW18
Код: 126572
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от66.62 €
/
130.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х176.35€
/
10х344.91лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW18 |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| МОЩНОСТ-KW | 20.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 120-160 m2 |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 1.3-4.4KG/H |
| КПД % | 93.90 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 100.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 18.00 KW |
| ЦВЯТ | СЛОНОВА КОСТ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 97x56x55cm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 160.000 kg |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 
























