КАМИНА PRITY PLW18
Code: 126572
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from66.62 €
/
130.30лв.
Interest, fees and APR

10х176.35€
/
10х344.91лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW18 |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| MAX POWER | 20.00 KW |
| HEATING AREA | 120-160 m2 |
| FUEL CONSUMPTION-H | 1.3-4.4KG/H |
| USEFUL ACTIVITY-% | 93.90 % |
| ELECTRIC PART-W | 100.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 18.00 KW |
| COLOUR | СЛОНОВА КОСТ |
| DIMENSION (H, W, D) | 97x56x55cm |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 160.000 kg |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 
























