КАМИНА PRITY PLW18
Код: 118659
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от66.62 €
/
130.30лв.
Лихва, такси и ГПР

10х176.35€
/
10х344.91лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW18 |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 20.0 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 18.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 120-180 m2 |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 1.26 - 4.4 |
| КПД % | 92.00 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 400.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 2.00 KW |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО | 160.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЦИРК. ПОМПА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 160.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800225977012 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
1763.50 € / 3449.11 лв. 
Български 
























