КАМИНА PRITY PLW18
Code: 118659
In stock
Shipping:
See credit plans
from66.62 €
/
130.30лв.
Interest, fees and APR

10х176.35€
/
10х344.91лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW18 |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 20.0 KW |
| MAX POWER | 18.00 KW |
| HEATING AREA | 120-180 m2 |
| FUEL CONSUMPTION-H | 1.26 - 4.4 |
| USEFUL ACTIVITY-% | 92.00 % |
| ELECTRIC PART-W | 400.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 2.00 KW |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| WEIGHT | 160.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЦИРК. ПОМПА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 160.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800225977012 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
1763.50 € / 3449.11 лв. 
English 
























