КАМИНА PRITY PLW18 PEH
Код: 126558
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от77.58 €
/
151.73лв.
Лихва, такси и ГПР

10х205.35€
/
10х401.63лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW18 PEH |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 20.0 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 20.00 KW |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 4.4 KG/H |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 2000.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 18.00 KW |
| ЦВЯТ | БУРГУНДИ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 97x56x57 cm |
| ТЕГЛО | 161.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 161.000 kg |
| EAN | 3800225977364 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 



























