КАМИНА PRITY PLW18 PEH
Code: 126558
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from77.58 €
/
151.73лв.
Interest, fees and APR

10х205.35€
/
10х401.63лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW18 PEH |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 20.0 KW |
| MAX POWER | 20.00 KW |
| FUEL CONSUMPTION-H | 4.4 KG/H |
| ELECTRIC PART-W | 2000.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 18.00 KW |
| COLOUR | БУРГУНДИ |
| DIMENSION (H, W, D) | 97x56x57 cm |
| WEIGHT | 161.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 161.000 kg |
| EAN | 3800225977364 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 



























