КАМИНА PRITY PLW11
Код: 118658
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от60.84 €
/
118.99лв.
Лихва, такси и ГПР

10х161.05€
/
10х314.99лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | PLW11 |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 13.0 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 11.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 70-130 m2 |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 0.64 - 2.8 |
| КПД % | 92.00 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 370.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 2.00 KW |
| ЦВЯТ | СЛОНОВА КОСТ |
| ТЕГЛО | 133.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЦИРК. ПОМПА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 133.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 


























