КАМИНА PRITY PLW11
Code: 118658
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from60.84 €
/
118.99лв.
Interest, fees and APR

10х161.05€
/
10х314.99лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | PLW11 |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 13.0 KW |
| MAX POWER | 11.00 KW |
| HEATING AREA | 70-130 m2 |
| FUEL CONSUMPTION-H | 0.64 - 2.8 |
| USEFUL ACTIVITY-% | 92.00 % |
| ELECTRIC PART-W | 370.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 2.00 KW |
| COLOUR | СЛОНОВА КОСТ |
| WEIGHT | 133.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЦИРК. ПОМПА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 133.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 


























