КАМИНА PRITY K1D
Код: 135468
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от11.01 €
/
21.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.14€
/
10х56.99лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | K1D |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 9.00 KW |
| КПД % | 77.80 % |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 74.7x46x40.3 cm |
| ТЕГЛО | 59.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 59.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800225971256 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















