КАМИНА PRITY K1D
Code: 135468
In stock
Shipping:
See credit plans
from11.01 €
/
21.53лв.
Interest, fees and APR

10х29.14€
/
10х56.99лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | K1D |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 9.00 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 77.80 % |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 74.7x46x40.3 cm |
| WEIGHT | 59.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 59.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800225971256 |
No documents were found for this product

English 






















