КАМИНА PRITY К1 К
Код: 488591
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от7.84 €
/
15.33лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.75€
/
10х40.58лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | К1 К |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 9.00 KW |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 139 m3 |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 130.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 95x45x38 cm |
| ТЕГЛО | 67.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 67.000 kg |
| EAN | 3800215091896 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























