КАМИНА PRITY К1 К
Code: 488591
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from7.84 €
/
15.33лв.
Interest, fees and APR

10х20.75€
/
10х40.58лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | К1 К |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| MAX POWER | 9.00 KW |
| HEATING AREA | 139 m3 |
| CHIMNEY DIAMETER | 130.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 95x45x38 cm |
| WEIGHT | 67.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 67.000 kg |
| EAN | 3800215091896 |
No documents were found for this product

English 

























