КАМИНА PRITY AM D 12kW
Код: 241875
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от15.92 €
/
31.14лв.
Лихва, такси и ГПР

10х42.13€
/
10х82.40лв.
| Марка | PRITY |
| МОДЕЛ | AM D 12kW |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ KW | 12.5 KW |
| МОЩНОСТ-KW | 12.5 KW |
| КПД % | 78.60 % |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 81.3X72.4X55.7cm |
| ТЕГЛО | 93.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 93.000 kg |
| EAN | 3800225975735 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























