КАМИНА PRITY AM D 12kW
Code: 241875
In stock
Shipping:
See credit plans
from15.92 €
/
31.14лв.
Interest, fees and APR

10х42.13€
/
10х82.40лв.
| Brand | PRITY |
| MODEL | AM D 12kW |
| FIREPLACE TYPE | FIREPLACES |
| NOMINAL POWER KW | 12.5 KW |
| MAX POWER | 12.5 KW |
| USEFUL ACTIVITY-% | 78.60 % |
| CHIMNEY DIAMETER | 150.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 81.3X72.4X55.7cm |
| WEIGHT | 93.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 93.000 kg |
| EAN | 3800225975735 |
No documents were found for this product

English 
























