КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME STING & LORANCE COLOR
Код: 232763
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от10.43 €
/
20.40лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.60€
/
10х53.98лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | STING & LORANCE COLOR |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 15 m2 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 70Х80Х30СМ |
| ТЕГЛО | 24.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 28.000 kg |
| EAN | 4841308453657 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























