КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME STING & LORANCE COLOR
Code: 232763
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from10.43 €
/
20.40лв.
Interest, fees and APR

10х27.60€
/
10х53.98лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | STING & LORANCE COLOR |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATING AREA | 15 m2 |
| COLOUR | БЯЛ |
| DIMENSION (H, W, D) | 70Х80Х30СМ |
| WEIGHT | 24.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 28.000 kg |
| EAN | 4841308453657 |
No documents were found for this product

English 




























