КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME SMILE NUT & CRISTINA
Код: 232743
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от11.39 €
/
22.28лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.15€
/
10х58.97лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | SMILE NUT & CRISTINA |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 25 m2 |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 90.5x94x26.5CM |
| ТЕГЛО | 29.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 32.000 kg |
| EAN | 4841308166311 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























