КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME SMILE NUT & CRISTINA
Code: 232743
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from11.39 €
/
22.28лв.
Interest, fees and APR

10х30.15€
/
10х58.97лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | SMILE NUT & CRISTINA |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATING AREA | 25 m2 |
| COLOUR | КАФЯВ |
| DIMENSION (H, W, D) | 90.5x94x26.5CM |
| WEIGHT | 29.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 32.000 kg |
| EAN | 4841308166311 |
No documents were found for this product

English 
























