КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME PALERMO MINI & LORANCE
Код: 232764
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от18.15 €
/
35.50лв.
Лихва, такси и ГПР

10х48.05€
/
10х93.98лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | PALERMO MINI & LORANCE |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 15 m2 |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 75Х105Х32СМ |
| ТЕГЛО | 37.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 41.000 kg |
| EAN | 5941000018549 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























