КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME PALERMO MINI & LORANCE
Code: 232764
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from18.15 €
/
35.50лв.
Interest, fees and APR

10х48.05€
/
10х93.98лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | PALERMO MINI & LORANCE |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATING AREA | 15 m2 |
| DIMENSION (H, W, D) | 75Х105Х32СМ |
| WEIGHT | 37.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 41.000 kg |
| EAN | 5941000018549 |
No documents were found for this product

English 

























