КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME MARINA WENGE&CRISTINA
Код: 232734
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от11.18 €
/
21.87лв.
Лихва, такси и ГПР

10х29.59€
/
10х57.87лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | MARINA WENGE&CRISTINA |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 25 m2 |
| ЦВЯТ | ВЕНГЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 97Х103.4Х27СМ |
| ТЕГЛО | 34.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 37.000 kg |
| EAN | 4841308168001 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























