КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME MARINA WENGE&CRISTINA
Code: 232734
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from11.18 €
/
21.87лв.
Interest, fees and APR

10х29.59€
/
10х57.87лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | MARINA WENGE&CRISTINA |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATING AREA | 25 m2 |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 97Х103.4Х27СМ |
| WEIGHT | 34.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 37.000 kg |
| EAN | 4841308168001 |
No documents were found for this product

English 
























