КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME AMBASADOR WENGE&CRISTINA
Код: 232732
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от12.16 €
/
23.78лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.20€
/
10х62.98лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | AMBASADOR WENGE&CRISTINA |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 25 m2 |
| ЦВЯТ | ВЕНГЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 104.8Х100Х30СМ |
| ТЕГЛО | 36.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 40.000 kg |
| EAN | 5941000008588 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























