КАМИНА И ОБЛИЦОВКА ART FLAME AMBASADOR WENGE&CRISTINA
Code: 232732
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from12.16 €
/
23.78лв.
Interest, fees and APR

10х32.20€
/
10х62.98лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | AMBASADOR WENGE&CRISTINA |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATING AREA | 25 m2 |
| COLOUR | ВЕНГЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 104.8Х100Х30СМ |
| WEIGHT | 36.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТЕПЕНИ НА МОЩНОСТ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 40.000 kg |
| EAN | 5941000008588 |
No documents were found for this product

English 
























