КАМИНА BURNIT COMFORT ADVANT 18
Код: 136638
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от72.89 €
/
142.56лв.
Лихва, такси и ГПР

10х192.95€
/
10х377.38лв.
| Марка | BURNIT COMFORT |
| МОДЕЛ | ADVANT 18 |
| ТИП КАМИНА | ПЕЛЕТНИ КАМИНИ С ВОДНА РИЗА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | ДО 200 КВ.М |
| РАЗХОД ГОРИВО-Ч | 1.8 КГ |
| КПД % | 89.00 % |
| МОЩНОСТ ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЧАСТ | 150.00 W |
| МОЩНОСТ НА ВОДОНАГРЕВАТЕЛЯ | 15.50 KW |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 2 bar |
| ЦВЯТ | КАФЕ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 95Х53Х 52 СМ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 140.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
€ / 0.00 лв. 
Български 























