КАМИНА BURNIT COMFORT ADVANT 18
Code: 136638
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from72.89 €
/
142.56лв.
Interest, fees and APR

10х192.95€
/
10х377.38лв.
| Brand | BURNIT COMFORT |
| MODEL | ADVANT 18 |
| FIREPLACE TYPE | PELLET WATER JACKET FIREPLACES |
| HEATING AREA | ДО 200 КВ.М |
| FUEL CONSUMPTION-H | 1.8 КГ |
| USEFUL ACTIVITY-% | 89.00 % |
| ELECTRIC PART-W | 150.00 W |
| MAXPOWER OF WATER JACKET | 15.50 KW |
| RATED PRESSURE | 2 bar |
| COLOUR | КАФЕ |
| DIMENSION (H, W, D) | 95Х53Х 52 СМ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 140.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 























