Електрическа камина Санторини
- Мощност:1500 W.
- Интензивност на пламъка.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване.

Български 

| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | SANTORINI |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 15 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 56x90x13cm |
| ТЕГЛО | 14.500 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 14.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6902152868795 |