Електрическа камина Санторини
- Мощност:1500 W.
- Интензивност на пламъка.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване.

English 

| Brand | ART FLAME |
| MODEL | SANTORINI |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATING AREA | 15 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 56x90x13cm |
| WEIGHT | 14.500 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 14.500 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6902152868795 |