КАМИНА ART FLAME NEXUS 23
Код: 126779
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от13.52 €
/
26.44лв.
Лихва, такси и ГПР

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | NEXUS 23 |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1600.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 20 m2 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 50x58x21.5cm |
| ТЕГЛО | 58.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 58.000 kg |
| EAN | 3801405182066 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























