КАМИНА ART FLAME NEXUS 23
Code: 126779
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from13.52 €
/
26.44лв.
Interest, fees and APR

10х35.79€
/
10х70.00лв.
| Brand | ART FLAME |
| MODEL | NEXUS 23 |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1600.0 W |
| HEATING AREA | 20 m2 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 50x58x21.5cm |
| WEIGHT | 58.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 58.000 kg |
| EAN | 3801405182066 |
No documents were found for this product

English 

























