Многоцветна електрическа камина Adeli
- Мощност:1500 W.
- Интензивност на пламъка.
- Цветен пламък.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване.
- Температурен дисплей.
- Термостат.

Български 

| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | ADELI |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 15 m2 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 54.4x91.5x14cm |
| ТЕГЛО | 17.700 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 17.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6902152868771 |