Многоцветна електрическа камина Adeli
- Мощност:1500 W.
- Интензивност на пламъка.
- Цветен пламък.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване.
- Температурен дисплей.
- Термостат.

English 

| Brand | ART FLAME |
| MODEL | ADELI |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| HEATING AREA | 15 m2 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 54.4x91.5x14cm |
| WEIGHT | 17.700 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 17.700 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6902152868771 |