ЕЛ. ПЕЧКА 2000W NETSU VILAGE
Код: 244379
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от6.15 €
/
12.03лв.
| Марка | NETSU |
| МОДЕЛ | VILAGE |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 57x60x35cm |
| ТЕГЛО | 13.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 13.000 kg |
| EAN | 8710379454039 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























