ЕЛ. ПЕЧКА 2000W NETSU VILAGE
Code: 244379
In stock
Shipping:
See credit plans
from6.15 €
/
12.03лв.
| Brand | NETSU |
| MODEL | VILAGE |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| DIMENSION (H, W, D) | 57x60x35cm |
| WEIGHT | 13.000 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 13.000 kg |
| EAN | 8710379454039 |
No documents were found for this product

English 

























