ЕЛ. КАМИНА 2000W NETSU CLASSY
Код: 244376
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от10.95 €
/
21.42лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.99€
/
10х56.70лв.
| Марка | NETSU |
| МОДЕЛ | CLASSY |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ЦВЯТ | INOX |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 80x28x77cm |
| ТЕГЛО | 25.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2 СТЕПЕНИ НА РАБОТА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 25.000 kg |
| EAN | 8710379454008 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























